Antalya İli Sağlık Tesisleri Telefon Rehberi


İLÇE KURUM ADI "KURUM TEL.
(0 242 )"
ANTALYA İl Sağlık Müdürlüğü 2284848
Merkez Merkez 1 Nolu S.O. 3216042
Merkez Merkez 2 Nolu S.O. 2370484
Merkez Merkez 3 Nolu S.O. 3256566
Merkez Merkez 4 Nolu S.O. 3450340
Merkez Merkez 5 Nolu S.O. 3440342
Merkez Merkez 6 Nolu S.O. 3253960
Merkez Merkez 7 Nolu S.O. 3380819
Merkez Merkez 8 Nolu S.O. 3160761
Merkez Merkez 9 Nolu S.O. 3340000
Merkez Merkez 10 Nolu S.O. 3226568
Merkez Merkez 11 Nolu S.O. 3613656
Merkez Merkez 12 Nolu S.O. 2431094
Merkez Merkez 13 Nolu S.O. 2213355
Merkez Merkez 14 Nolu S.O. 3350744
Merkez Merkez 15 Nolu S.O. 2474076
Merkez Merkez 16 Nolu S.O. 2590937
Merkez Merkez 17 Nolu S.O. 2270160
Merkez Merkez 18 Nolu S.O. 2275074
Merkez Merkez 19 Nolu S.O. 3494775
Merkez Merkez 20 Nolu S.O. 3402076
Merkez Merkez 21 Nolu S.O. 3400889
Merkez Merkez 22 Nolu S.O. 3491200
Merkez Merkez 23 Nolu S.O. 2292259
Merkez Merkez 24 Nolu S.O. 3252727
Merkez Merkez 25 Nolu S.O. 3443033
Merkez Merkez 26 Nolu S.O. 3322929
Merkez Merkez 27 Nolu S.O. 3130666
Merkez Merkez 28 Nolu S.O. 3235252
Merkez Merkez 29 Nolu S.O. 3511010
Merkez Merkez 30 Nolu S.O. 3229162
Merkez Merkez 31 Nolu S.O. 3352206
Merkez Merkez 32 Nolu S.O. 3210085
Merkez Merkez 33 Nolu S.O. 3398951
Merkez Merkez Aksu S.O. 4263090
Merkez Merkez Bademağacı S.O. 4372063
Merkez Merkez Çalkaya S.O. 4263440
Merkez Merkez Dağbeli S.O. 4382277
Merkez Merkez Doyran S.O. 4192780
Merkez Merkez Karaöz S.O. 4363336
Merkez Merkez Kemerağzı S.O. 4182354
Merkez Merkez Pınarlı S.O. 4621323
Merkez Merkez Varsak S.O. 4175737
Merkez Merkez Yeniköy S.O. 4213226
Merkez Merkez Yeşilbayır S.O. 4431701
Merkez Merkez Yeşilkaraman S.O. 4612383
Merkez Merkez Yurtpınar S.O. 4286187
Merkez Merkez Ekşili S.O. 4112221
Merkez Merkez Çakırlar S.O. 4394054
Merkez Merkez Çığlık S.O. 4237363
Merkez Merkez 1 Nolu A.Ç.S ve AP. 3263308
Merkez Merkez 2 Nolu A.Ç.S.ve AP. 3128800
Merkez Merkez Verem Savaş Disp. 3123555
Merkez Merkez Sıtma Savaş Birimi 2276004
Merkez Merkez 4 Nolu Donatım. B. Müd.
Merkez 112 Acil Yardım Komuta Kontrol 2461060
Merkez 112 Acil Yardım 1 Nolu İst. 2473226
Merkez 112 Acil Yardım 2 Nolu İst. 3352206
Merkez 112 Acil Yardım 3 Nolu İst. 3240444
Merkez 112 Acil Yardım 4 Nolu İst. 2590937
Merkez 112 Acil Yardım 5 Nolu İst 3130666
Merkez 112 Acil Yardım 6 Nolu İst. 3391108-128
Merkez 112 Acil Yardım 7 Nolu İst. 2274343
Merkez 112 Acil Yardım 8 Nolu İst. 4263090
Merkez 112 Acil Yardım 9 Nolu İst. 3322929
Merkez Antalya Devlet Hastanesi 2385424
Merkez Sema Yazar Semt Polikliniği 3391108
Merkez Borsa Semt Polikliniği 3240444
Merkez Uncalı Semt Polikliniği 2261321
Alanya Sağlık Grup Başkanlığı 5122274
Alanya Alanya Devlet Hastanesi 5134841
Alanya Alanya Merkez 1 Nolu S.O. 5135629
Alanya Alanya Merkez 2 Nolu S.O. 5122274
Alanya Alanya Merkez 3 Nolu S.O 5126803-04
Alanya Alanya Avsallar S.O. 5171941
Alanya Alanya Çıplaklı S.O. 5389192
Alanya Alanya Cikcilli S.O. 5150852
Alanya Alanya Demirtaş S.O. 5161043
Alanya Alanya Emişbeleni S.O. 5453217
Alanya Alanya Güzelbağ S.O: 5676006
Alanya Alanya Kestel S.O. 5182029
Alanya Alanya Mahmutlar S.O. 5283339
Alanya Alanya Obaköy S.O. 5388268
Alanya Alanya Okurcalar S.O. 5274195
Alanya Alanya Payallar S.O. 5453203
Alanya Alanya Türkler S.O. 5134110
Alanya Alanya Yeşilöz S.O. 5364192
Alanya Alanya Konaklı S.O. 5651361-62
Alanya Alanya Yeşilköy S.O. 5321003
Alanya Alanya A.Ç.S. 5131399
Alanya Alanya Verem Savaş Disp. 5131909
Alanya Alanya Halk Sağlığı Lab. 5134866
Alanya Alanya 112 Acil Sağlık Hiz. 5135629
Akseki Sağlık Grup Başkanlığı 6782091
Akseki Akseki Devlet Hastanesi 6782091
Akseki Akseki Merkez S.O. 6781261
Akseki Akseki Cevizli S.O. 6883021
Akseki Akseki Kuyucak S.O. 6735035
Akseki Akseki Murtiçi S.O. 6873285
Akseki Akseki 112 Acil Yardım
Elmalı Sağlık Grup Başkanlığı 6188301
Elmalı Elmalı Devlet Hastanesi 6188302
Elmalı Elmalı Devlet Hastanesi 6188302
Elmalı Elmalı Devlet Hastanesi 6188302
Elmalı Elmalı Merkez 1 Nolu S.O. 6186473
Elmalı Elmalı Merkez 2 Nolu S.O. 6185686
Elmalı Elmalı Gölova S.O. 6262025
Elmalı Elmalı Tekke S.O. 6137166
Elmalı Elmalı Akçay S.O. 6292153
Elmalı Elmalı Yuva S.O. 6262025
Elmalı Elmalı Eskihisar S.O. 6117386
Elmalı Elmalı Sağlık Meslek Lisesi 6182825
Elmalı Elmalı Sağlık Meslek Lisesi 6182825
Finike Sağlık Grup Başkanlığı 8551862
Finike Finike Devlet Hastanesi 8551189
Finike Finike Merkez S.O. 8551104
Finike Finike Yalnızköy S.O. 8623076
Finike Finike Sahilkent S.O. 8657830
Finike Finike Hasyurt S.O. 8657814
Finike Finike Turunçova S.O. 8523344
Finike Finike 112 Acil Yardım
Gazipaşa Sağlık Grup Başkanlığı 5721069
Gazipaşa Gazipaşa Devlet Hastanesi 5721562
Gazipaşa Gazipaşa Merkez S.O. 5721069
Gazipaşa Gazipaşa Aydıncık S.O. 5723947
Gazipaşa Gazipaşa Çobanlar S.O. 5931358
Gazipaşa Gazipaşa Kahyalar S.O. 5827609
Gazipaşa Gazipaşa Zeytinada S.O.
Gazipaşa Gazipaşa Karatepe S.O.
Gündoğmuş Sağlık Grup Başkanlığı 7812018
Gündoğmuş Gündoğmuş Merkez S.O. 7212018
Gündoğmuş Gündoğmuş Senir S.O. 7843106
Gündoğmuş Gündoğmuş Köprülü S.O. 7866158
İbradı Sağlık Grup Başkanlığı 6912074
İbradı İbradı Merkez S.O. 6912074
İbradı İbradı Ormana A.Pınarı S.O. 6923203
Kale Sağlık Grup Başkanlığı 8721610
Kale Kale Devlet Hastanesi 8721640
Kale Kale Devlet Hastanesi 8721640
Kale Kale Devlet Hastanesi 8721640
Kale Kale Merkez S.O. 8715490
Kale Kale Beymelek S.O. 8721540
Kale Kale Üçağız S.O.
Kaş Sağlık Grup Başkanlığı 8361185
Kaş Kaş Devlet Hastanesi 8361604
Kaş Kaş Verem Savaş Disp. 8361146
Kaş Kaş Merkez Sağlık Ocağı 8361014
Kaş Kaş Gömbe S.O. 8314035
Kaş Kaş Kalkan S.O. 8443098
Kaş Kaş Kasaba S.O. 8333035
Kaş Kaş Kınık S.O. 8454229
Kaş Kaş Sütleğen S.O. 8323225
Kaş Kaş Üzümlü S.O. 8477195
Kumluca Sağlık Grup Başkanlığı 8876464
Kumluca Kumluca Devlet Hastanesi 8871456
Kumluca Kumluca Merkez 1 Nolu S.O. 8871049
Kumluca Kumluca Merkez 2 Nolu S.O. 8876050
Kumluca Kumluca Beykonak S.O. 8826892
Kumluca Kumluca Mavikent S.O. 8844228
Kumluca Kumluca Çavuşköy S.O. 8835252
Kumluca Kumluca Altınyaka S.O. 8818010
Kemer Sağlık Grup Başkanlığı 8144800
Kemer Kemer Devlet Hastanesi 8141551
Kemer Kemer Devlet Hastanesi 8141551
Kemer Kemer Merkez S.O. 8141141
Kemer Kemer Göynük S.O. 8249474
Kemer Kemer Beldibi S.O. 8249474
Kemer Kemer Kuzdere S.O. 8180700
Kemer Kemer Çamyuva S.O. 8246648
Kemer Kemer Tekirova S.O. 8215131
Kemer Kemer 112 Acil Yardım
Korkuteli Sağlık Grup Başkanlığı 6436392
Korkuteli Korkuteli Devlet Hastanesi 6436052
Korkuteli Korkuteli Merkez S.O. 6436392
Korkuteli Korkuteli Çomaklı S.O. 6625382
Korkuteli Korkuteli Kızılcadağ S.O. 6558019
Korkuteli Korkuteli Küçükköy S.O. 6465254
Korkuteli Korkuteli Sülekler S.O. 6472009
Korkuteli Korkuteli Bozova S.O. 6612029
Korkuteli Korkuteli Yelten S.O. 6513486
Korkuteli Korkuteli 112 Acil Yardım
Manavgat Sağlık Grup Başkanlığı 7461016
Manavgat Manavgat Devlet Hastanesi 7461117
Manavgat Manavgat Merkez 1 Nolu S.O. 7463582
Manavgat Manavgat Merkez 2 Nolu S.O. 7426650
Manavgat Manavgat Merkez 3 Nolu S.O. 7464180
Manavgat Manavgat Beşkonak S.O. 7653003
Manavgat Manavgat Taşağıl S.O. 7469545
Manavgat Manavgat Denizyaka S.O.
Manavgat Manavgat Çolaklı S.O. 7427456
Manavgat Manavgat Ilıca S.O. 7422330
Manavgat Manavgat Oymapınar S.O. 7722512
Manavgat Manavgat Odaönü S.O. 7515355
Manavgat Manavgat Çavuşköy S.O. 7463840
Manavgat Manavgat Kızılot S.O. 7430666
Manavgat Manavgat Kızılağaç S.O. 7487218
Manavgat Manavgat 112 Acil Yardım 7461117
Serik Sağlık Grup Başkanlığı 7225040
Serik Serik Devlet Hastanesi 7223410
Serik Serik Merkez 1 Nolu S.O. 7223417
Serik Serik Merkez 2 Nolu S.O. 7225040
Serik Serik Gebiz S.O.. 7367256
Serik Serik Belkıs S.O. 7357399
Serik Serik Boğazkent S.O. 7348084
Serik Serik Belek S.O. 7151671
Serik Serik Töngüçlü S.O. 7286155
Serik Serik Abdurrahmanlar S.O. 7323044
Serik Serik Yukarıkocayatak S.O. 7297134
Serik Serik Akınlar S.O. 7254970
Serik Serik Çandır S.O. 7262315
Serik Serik Karadayı S.O. 7340393
Serik Serik Aşağıkocayatak S.O. 7245577
Serik Serik Büğüş S.O. 7168232
Serik Serik Karataş S.O. 7221452
Serik Serik Dorumlar S.O. 7334321
Serik Serik 112 Acil Yardım 7223410
Serik Serik Sağlık Meslek Lisesi 7222488
Serik Serik Sağlık Meslek Lisesi 7222488
Serik Serik Sağlık Meslek Lisesi 7222488

hastanelerde bu günlerde saglık sorunu gercekden büyük boy göstermeye başladı il saglık müdürü vali bu konularda çok duyarsız bir an önce bu sağlık sorunu el atmaları lazım insanlık namına.

iyi günler benim şikayetim var balıkesirden gülay ben 23 yaşında astım hastası olan bayanım ambulans doktoru resmen bugün bana yardım ederken bağırdı üstüme geldi ben kriz anımda ilacımı alamıyorum öksürük tuttu ilacımı alamıyorum dediğimde resmen üstüme geldi ben hayatımda böyle biriyle karşılaşmadım ambulan doktor insanlara yardımm ı etcek bağırıp kızcakmı ve arkadaşım kriz anımda beni yere yatırmışlar doktor maşallah beni öyle bi kaldırdıki neye uğradığımı şaşırdım bir ambulans doktoru böyle yaparsa ihtiyacım olduğunda nasıl çağırcam yardım isticem

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • İzin verilen HTML etiketleri: <a> <em> <strong> <cite> <code> <img> <b> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünürler.

Biçimlendirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

sponsorlu bağlantılar